Rezerwacja sali / catering sala    502 - 082 - 600
     

Imprezy informacje

Pełna organizacja imprez

Jeżeli chcesz urządzić imprezę okolicznościową w Szczecinie, która na długo pozostanie w pamięci Twoich gości, odezwij się do nas już dziś! Europejska 33 to idealne miejsce zarówno na wesele czy przyjęcie urodzinowe, jak i eventy służbowe i integracyjne. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w organizacji imprez okolicznościowych o różnym profilu. Zapewniamy kompleksową obsługę od A do Z, a w razie potrzeby odsuwamy się na dalszy plan, by pozwolić Ci na realizację własnych pomysłów i wizji.

Impreza weselna Twoich marzeń!

Wychodzisz za mąż? Żenisz się? Europejska 33 stoi przed Tobą otworem. Nasza sala weselna daje szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych. Eleganckie stoliki i krzesła można ułożyć w dowolne konfiguracji, zaś piękny parkiet przyciągnie nawet najbardziej opornych gości. Możesz na nas liczyć pod każdym względem. Zadbamy o wyjątkowe dekoracje, dobrą muzykę, zaś nasi kucharze przygotują dania godne najbardziej wymagających podniebień.

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojej imprezy

Ale Europejska 33 to miejsce wyjątkowe miejsce na mapie Szczecina otwarte dla każdego. Nie musisz brać ślubu, by skorzystać z naszej wyjątkowej oferty. Organizujemy również imprezy urodzinowe, imieninowe i jakie tylko zechcesz, komunie, chrzty i wiele innych. Nie masz miejsca w domu, chcesz zorganizować uroczystość w nowoczesnym, a jednocześnie eleganckim wnętrzu, w którym każdy poczuje się wyjątkowo i swobodnie? Doskonale. Przygotujemy odpowiednią oprawę muzyczną, zadbamy o dekoracje, przygotujemy menu, w którym każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Impreza w Europejskiej 33 w Szczecinie na pewno pozostanie w pamięci na długo.

Profesjonalna konferencja w Szczecinie

Ale jak wiadomo, zabawa to nie wszystko. Jesteśmy otwarci na organizację rożnego rodzaju szkoleń i konferencji. Dysponujemy salami, które pomieszczą kilkanaście, a nawet kilkaset osób. Zapewniamy pomoc logistyczną, profesjonalne zaplecze techniczne, a także catering. To wszystko stanie się idealnym dopełnieniem wartości merytorycznej każdego spotkania.

Imprezy firmowe

W Europejskiej 33 organizujemy również imprezy firmowe. Obsługujemy małe firmy, a także duże przedsiębiorstwa. Elegancka sala, w której każdy czuje się dobrze, nastrojowe oświetlenie, doskonałe jedzenie i dobra muzyka sprzyjają międzyludzkiej integracji. Przekonaj się sam!

Pasja i doświadczenie

Organizacja imprez okolicznościowych to pasja i praca jednocześnie. Znamy się na swojej pracy, ale słuchamy uważnie naszych Klientów i za każdym razem staramy się spełnić ich oczekiwania. Dlatego jeżeli masz własny pomysł na imprezę, chcesz skorzystać z usług własnego DJ-a lub sam zadbać o jedzenie, nie ma problemu. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie, zależy nam, by Twoje wydarzenie wyglądało dokładnie tak, jak sam je widzisz.

Nie zwlekaj !

Sprawdź dostępność sali, rezerwuj termin już dziś.

Rezerwuj teraz!