Rezerwacja sali / catering sala    502 - 082 - 600
     

Imprezy informacje

Najlepsza przestrzeń na udane urodziny

Roczek, osiemnastka, trzydziestka, czterdziestka… – każdy wiek jest dobry, by świętować urodziny! Zastanawiasz się gdzie wyprawić swoją imprezę urodzinową w Szczecinie? Odpowiedź jest prosta: Europejska 33! To miejsce zrobi wrażenie zarówno na Tobie, jak i Twoich gościach. Urodziny w gronie rodziny, a może huczna impreza ze znajomymi? Piękne, nowoczesne sale pozwalają na organizację imprezy zarówno dla kilkunastu, jak i kilkuset gości. Nasze wnętrza dają nieograniczone pole możliwości: jest miejsce, by posiedzieć przy gustownie nakrytym stoliku, zjeść i spokojnie porozmawiać, ale jest też parkiet, na którym można szaleć do białego rana, bez potrzeby spoglądania na zegarek.

Najlepsza oprawa urodzin

Możemy zadbać o dekorację, ustawienie stolików i krzeseł, menu, muzykę i efekty świetlne. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz szeroka gamą stylowych elementów dekoracyjnych. Współpracujemy z DJ-em i muzykami, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Nasi kucharze należą do grona najlepszych w Szczecinie, ich dania na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych gości.

Niezapomniana impreza urodzinowa

Wykorzystując całą wiedzę i doświadczenie jesteśmy w stanie zorganizować imprezę, której szybko nie zapomnisz. Jednocześnie cechuje nas elastyczność i otwartość na Twoje propozycje. Możesz wynająć samą salę i osobiście zadbać o każdy detal, łącznie z napojami i jedzeniem. Prócz nowoczesnych sal, dysponujemy również wielkim grillem, a jak wiadomo – impreza przy grillu nie może się nie udać!

Spójna wizja urodzin

Każde urodziny są wyjątkowe, dlatego zasługują na wyjątkową oprawę. Naszą misją jest sprawienie, by ta oprawa idealnie współgrała z charakterem wydarzenia i Twoimi oczekiwaniami. Mamy w tym wielką wprawę, zawsze stoimy po stronie Klienta, słuchamy go i podsuwamy nasze pomysły, ale w razie potrzeby pozwalamy na własną inicjatywę. W Europejskiej 33 możemy zorganizować imprezę urodzinową przy współpracy z jubilatem, a także przyjęcie-niespodziankę. Nie znajdziesz drugiego takiego miejsca w Szczecinie. Przekonaj się sam, zadzwoń, napisz, wypraw urodziny, które pozostaną we wspomnieniach na długo!

Nie zwlekaj !

Sprawdź dostępność sali, rezerwuj termin już dziś.

Rezerwuj teraz!