Rezerwacja sali / catering sala    502 - 082 - 600
     
Imprezy informacje

Imprezy okolicznościowe - Szczecin

Europejska 33 to restauracja, w której zorganizujesz swoją wymarzoną uroczystość! Imprezy okolicznościowe w Szczecinie to nasza specjalność. Specjalnie dla Państwa i we współpracy z Państwem przygotujemy niezapomniane wydarzenia, które na długo pozostaną w pamięci gości. W naszej ofercie są chrzciny, komunie, wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, szkolenia, konferencje, grill party i nie tylko! Wiemy, że eventy tego typu to jedne z najpiękniejszych momentów w życiu każdego człowieka, dlatego do ich organizacji podchodzimy w pełni profesjonalnie. W końcu Europejska 33 to gwarancja najwyższej jakości, a nasze hasła przewodnie to profesjonalizm, pasja i doskonała zabawa! U nas każde wydarzenie zyskuje wyjątkową oprawę.

Imprezy nie tylko w sali!

Europejska 33 to wyjątkowe miejsce na wyjątkową uroczystość! Nasza restauracja posiada także wspaniały ogródek, który przy sprzyjającej pogodzie (a więc w okresie wiosenno-letnim) można wykorzystać przy organizacji najróżniejszych eventów – dla pracowników, znajomych, najbliższych. Takie imprezy w Szczecinie nie mają sobie równych! Nasz ogród to piękne zielone miejsce, gdzie można usiąść przy grillu, dobrze zjeść oraz napić się w dobrym towarzystwie, a na wolnej trawie nawet beztrosko potańczyć. Ponadto można u nas zrealizować marzenie o wyjątkowym weselu na łonie natury. To się da zrobić!

Imprezy okolicznościowe w Szczecinie – komunie, chrzty i nie tylko

Imprezy okolicznościowe w Szczecinie obejmują też najpopularniejszą majową uroczystość, czyli komunię! To niezwykle istotny dzień w życiu dziecka, który stanowi swoiste przejście do kolejnego etapu życia, stawiając przed młodym człowiekiem nowe radości i nowe wyzwania. Właśnie z tego powodu zaplanowanie takiej imprezy okolicznościowej w Szczecinie zajmuje dużo czasu. W końcu trzeba zadbać o mnóstwo rzeczy – przygotować listę gości, zadbać o sukienkę komunijną albo garnitur dla dziecka, przemyśleć menu. A do tego wszystkiego potrzebna jest najlepsza sala w Szczecinie, czyli Europejska 33! Polecamy się do usług, chętnie Państwu pomożemy lub wyręczymy w nadmiarze obowiązków!

Imprezy, imprezy i imprezy, czyli szczeciński zawrót głowy w Europejska 33

Jak wiadomo, chrzciny są jedną z pierwszych uroczystości organizowanych w życiu małego człowieka. To doniosły moment, który z nostalgią wspominamy po latach, oglądając relację fotograficzną z przebiegu tej uroczystości. Aby zdjęcia przynosiły uśmiech, warto zadbać o wspaniałą oprawę imprezy – pięknie wystrojoną salę, dekoracje, które będą uświetniać całą imprezę okolicznościową, wyborne menu i profesjonalną obsługę. Oferujemy wystrój sali zgodnie z życzeniami naszych klientów, a do tego jesteśmy w stanie zapewnić smakowity catering oraz stosowną oprawę muzyczną, dostosowaną do każdej okazji. Imprezy w Szczecinie zaczynają się od chrzcin w Europejska 33!

Imprezy w Szczecinie to Europejska 33

Polecamy wynajem naszej sali na imprezy okolicznościowe w Szczecinie. To wspaniała sala z obsługą, która będzie potrafiła zadbać o potrzeby Państwa gości. Co ważne, nasi klienci mogą sami zaplanować przebieg swojej wymarzonej imprezy i zadecydować o wszystkim – od menu, przez wybór rodzajów alkoholi, aż po oprawę muzyczną i dekoracje. Oczywiście, służymy Państwu naszą profesjonalną pomocą.

Nie zwlekaj !

Sprawdź dostępność sali, rezerwuj termin już dziś.

Rezerwuj teraz!