Rezerwacja sali / catering sala    502 - 082 - 600
     
Imprezy informacje

Urodziny - Szczecin

Roczek, osiemnastka, trzydziestka, czterdziestka i tak dalej… – każdy wiek jest dobry, by świętować urodziny! Zastanawiasz się, gdzie wyprawić swoją niezapominaną imprezę urodzinową w Szczecinie, o której goście długo nie będą mogli zapomnieć? Odpowiedź jest banalnie prosta: urodziny w Szczecinie to Europejska 33! To miejsce zrobi wrażenie zarówno na Tobie, jak i Twoich gościach. Europejska 33 to najwyższa jakość! Zabawa w gronie rodziny, a może huczna impreza ze znajomymi? Piękne, nowoczesne sale pozwalają na organizację imprezy zarówno dla kilkunastu, jak i kilkuset gości. Nasze wnętrza dają nieograniczone pole możliwości: jest miejsce, by posiedzieć przy gustownie nakrytym stoliku, zjeść i spokojnie porozmawiać, ale jest też parkiet, na którym można szaleć do białego rana, bez potrzeby spoglądania na zegarek. U nas można wszystko i nic nie trzeba!

Najlepsza Oprawa Urodzin, Czyli Profesjonalna Organizacja Imprezy Urodzinowej w Szczecinie

Możemy zadbać o wszystko – tak, aby Twoje urodziny w Szczecinie w Europejskiej 33 były idealne i takie, o jakich zawsze marzyłeś. Zapewnimy dekorację, ustawienie stolików i krzeseł, menu, muzykę i efekty świetlne. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz szeroką gamą stylowych elementów dekoracyjnych, które dostosujemy do Twoich życzeń i oczekiwań. Urządzimy Ci imprezę w stylu brytyjskim, amerykańskim, włoskim. Co tylko zechcesz! Współpracujemy z DJ-em i muzykami, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Nasi kucharze należą do grona najlepszych w Szczecinie, a ich dania na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych gości.

Niezapomniana impreza urodzinowa, czyli urodziny w Szczecinie

Wykorzystując całą wiedzę i doświadczenie, jesteśmy w stanie zorganizować imprezę, której szybko nie zapomnisz. Jednocześnie cechuje nas elastyczność i otwartość na Twoje propozycje. Możesz wynająć samą salę i osobiście zadbać o każdy detal, łącznie z napojami i jedzeniem. Oprócz nowoczesnych sal, dysponujemy również wielkim grillem, a jak wiadomo – impreza przy grillu nie może się nie udać! Takie urodziny w Szczecinie na łonie natury to dopiero coś! Z nami zrealizujesz swoje marzenia i zapewnisz sobie wspaniałe wspomnienia na przyszłość. Zorganizowane u nas imprezy z pewnością będziesz wspominać z zadowoleniem i wzruszeniem.

Spójna wizja urodzin, czyli najlepsza organizacja imprezy urodzinowej

Twoje urodziny w Szczecinie są wyjątkowe, dlatego zasługują na wyjątkową oprawę. Naszą misją jest sprawienie, by ta oprawa idealnie współgrała z charakterem wydarzenia i Twoimi oczekiwaniami. Mamy w tym wielką wprawę, zawsze stoimy po stronie klienta, z pasją słuchamy go i podsuwamy nasze pomysły, ale w razie potrzeby pozwalamy na własną inicjatywę. W Europejskiej 33 możemy zorganizować imprezę przy współpracy z jubilatem, a także przyjęcie typu niespodzianka. Nie znajdziesz drugiego takiego miejsca w Szczecinie. Przekonaj się sam, zadzwoń, napisz, wypraw urodziny, które pozostaną we wspomnieniach na długo!

Nie zwlekaj !

Sprawdź dostępność sali, rezerwuj termin już dziś.

Rezerwuj teraz!