Rezerwacja sali / catering sala    502 - 082 - 600
     
Imprezy informacje

Sala konferencyjna - Szczecin

Elegancka uroczystość czy huczna impreza w gronie najbliższych? A może konferencje w Szczecinie, które będą prezentowały najwyższy poziom? W sali Europejskiej 33 zorganizujemy dla Ciebie, co tylko zechcesz. Jeżeli szukasz naprawdę dobrego miejsca na imprezę w Szczecinie, nie możesz przejść obok nas obojętnie! Jesteśmy elastyczni i chętnie dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów. Proponujemy bogate menu na każdą okazję, ale jeżeli masz swoją ulubioną firmę cateringową bądź chcesz przygotować jedzenie we własnym zakresie, nie ma problemu! Oferujemy szeroki wybór alkoholi, ale możesz też przynieść własny alkohol, nie mamy nic przeciwko! Możemy polecić dobrego DJ-a, który zapewni najlepszą oprawę muzyczną, ale jeśli masz zaufaną osobę znającą się na dobrej zabawie, proszę bardzo!

Konferencja w Szczecinie może być dopięta na ostatni guzik…

…jeśli zdecydujesz się na nasze usługi! Europejska 33 to miejsce, w którym zorganizujemy Twoją uroczystość i zadbamy o każdy szczegół. Możemy profesjonalnie wesprzeć Cię w organizacji Twojej wymarzonej imprezy i wyręczyć w wielu czynnościach, ale z drugiej strony chętnie zapewniamy elastyczność i swobodę działania naszym klientom. Zajmujemy się też przygotowywaniem konferencji i szkoleń. Wynajmujemy wygodne sale konferencyjne w Szczecinie, które cieszą się uznaniem naszych licznych klientów.

Sala konferencyjna na najwyższym poziomie

Konferencje są coraz popularniejsze w Polsce oraz na całym świecie, ponieważ są idealnym miejscem na poznanie nowych ludzi, nowych potencjalnych partnerów biznesowych, a także na podniesienie własnych kompetencji. Konferencje odnoszą wymierne korzyści – poprawiają relacje pracownicze, podnoszą wydajność pracy pracowników i pozwalają nawiązać relacje biznesowe. To wszystko przekłada się na lepsze wyniki sprzedaży. Oprawa takiego eventu jest zatem niezmiernie ważna – zarówno pod względem miejsca, jak i cateringu. Dlatego polecamy wszystkim firmom nasze sale konferencyjne w Szczecinie. Mamy doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych oraz konferencji w Szczecinie, więc możesz mieć pewność, że spełnimy Twoje oczekiwania.

Nasza sala konferencyjna to komfort i profesjonalizm

Każda nasza sala konferencyjna w Szczecinie to przestronne pomieszczenie na kilka lub kilkaset osób. Wnętrze sal konferencyjnych w Europejskiej 33 staną się solidną podstawą dla organizacji profesjonalnych spotkań biznesowych. Z naszej strony zapewniamy pomoc w organizacji eventu tego typu. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów bez pomocy. W ramach organizacji konferencji proponujemy kompleksową pomoc techniczną, logistyczną oraz pyszny catering. Sprawiamy, że Państwa konferencje będą nie tylko komfortowe, ale także przyjemne. W okresie wiosennym i letnim serdecznie zachęcamy do organizowania konferencji na świeżym powietrzu – dysponujemy pięknym ogrodem, który stanowi fenomenalną oprawę każdego eventu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu! Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Nie zwlekaj !

Sprawdź dostępność sali, rezerwuj termin już dziś.

Rezerwuj teraz!