Rezerwacja sali / catering sala    502 - 082 - 600
     
Imprezy informacje

Kompleksowa organizacja imprez - Szczecin

Jeżeli chcesz urządzić imprezę okolicznościową w Szczecinie, która na długo pozostanie w pamięci Twoich gości, odezwij się do nas już dziś! Europejska 33 to idealne miejsce na wesele czy przyjęcie urodzinowe, ale również na eventy służbowe i integracyjne. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w przygotowywaniu uroczystości o różnym profilu. Zapewniamy kompleksową obsługę od A do Z, a w razie potrzeby odsuwamy się na dalszy plan, by pozwolić Ci na realizację własnych pomysłów i wizji. Organizacja imprez w Szczecinie w Europejskiej 33 to sama przyjemność!

Impreza weselna Twoich marzeń, czyli organizacja imprez w Szczecinie

Wychodzisz za mąż? Żenisz się? Europejska 33 stoi przed Tobą otworem. Nasza sala weselna daje szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych. Eleganckie stoliki i krzesła można ułożyć w dowolne konfiguracji, zaś piękny parkiet przyciągnie nawet najbardziej opornych gości. Możesz na nas liczyć pod każdym względem. Zadbamy o wyjątkowe dekoracje, dobrą muzykę, zaś nasi kucharze przygotują dania godne najbardziej wymagających podniebień. Organizacja imprez w Szczecinie to nasza specjalność!

Europejska 33 to wyjątkowa przestrzeń dla Twojej imprezy

Europejska 33 to miejsce wyjątkowe miejsce na mapie Szczecina, które jest otwarte dla każdego. Organizacja imprez w Szczecinie musi odbyć się właśnie u nas! Nie musisz brać ślubu, by skorzystać z naszej wyjątkowej oferty. Organizujemy również imprezy urodzinowe, imieninowe i jakie tylko zechcesz, komunie, chrzty i wiele innych. A może nie masz miejsca w domu, chcesz zorganizować uroczystość w nowoczesnym, a jednocześnie eleganckim wnętrzu, w którym każdy poczuje się wyjątkowo i swobodnie? Doskonale. Przygotujemy odpowiednią oprawę muzyczną, zadbamy o dekoracje, przygotujemy menu, w którym każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Impreza w Europejskiej 33 w Szczecinie na pewno pozostanie w pamięci na długo.

Organizacja imprez to nawet profesjonalna konferencja

Jak wiadomo, zabawa to nie wszystko. Jesteśmy otwarci na organizację różnego rodzaju szkoleń i konferencji. Dysponujemy salami, które pomieszczą kilkanaście, a nawet kilkaset osób. Zapewniamy pomoc logistyczną, profesjonalne zaplecze techniczne, a także catering. To wszystko stanie się idealnym dopełnieniem wartości merytorycznej każdego spotkania. Organizacja imprez w Szczecinie to wyzwanie, a my chcemy mu podołać!

Organizacja imprez to pasja i doświadczenie

Organizacja imprez w Szczecinie pasja i praca jednocześnie, a my o tym wiemy. Znamy się na swojej pracy, ale słuchamy uważnie naszych klientów i za każdym razem staramy się spełnić ich oczekiwania. Dlatego, jeżeli masz własny pomysł na imprezę, chcesz skorzystać z usług własnego DJ-a lub sam zadbać o jedzenie, nie ma problemu. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie, zależy nam, by Twoje wydarzenie wyglądało dokładnie tak, jak sam je widzisz. W Europejskiej 33 organizujemy obsługujemy małe firmy, a także duże przedsiębiorstwa. Elegancka sala, w której każdy czuje się dobrze, nastrojowe oświetlenie, doskonałe jedzenie i dobra muzyka sprzyjająca międzyludzkiej integracji – oto nasze mocne strony! Przekonaj się sam!

Nie zwlekaj !

Sprawdź dostępność sali, rezerwuj termin już dziś.

Rezerwuj teraz!